you're looking for: New Karbonn Titanium Hexa By Michaelsample2
complete information: New Karbonn Titanium Hexa By Michaelsample2
Artikel 20000-30000, Artikel 2GB RAM, Artikel 5.5" Display, Artikel Karbonn,
New Karbonn Titanium Hexa By Michaelsample2

| Price | BDT. 20889 TK |
| Model | Karbonn Titanium Hexa |
| Display | 5.5 Inches |
| Display Resolution | 1080 x 1920 pixels |
| SIM | Dual SIM (Dual Stand-by) |
| Android Version | 4.4.2 Kitkat |
| Processor | Hexa-core 1.5 GHz Cortex-A7 |
| RAM | 2 GB |
| ROM | 16 GB |
| Camera | Front: 5MP Back:13 MP |
| Memory Card Slot | Up to 32 GB |
| GPS/GPRS | Yes |
| FM Radio | Yes |
| Bluetooth/Wi-Fi | Yes |
| Available Colour | yes |
| Body Dimensions | 154 mm 76.8 mm 6.9 mm |
| Battery | Li-Po 2025 mAh |
| Update date | 2015 |
Articles New Karbonn Titanium Hexa By Michaelsample2 we have presented
That's all the information about the New Karbonn Titanium Hexa By Michaelsample2, hopefully can provide benefits to all of you in finding information latest gadgets, how to care for gadgets, tips and tricks mobile phone.
Thank you for reading the article New Karbonn Titanium Hexa By Michaelsample2 and its url of this article is https://gamzeozgesaroglu.blogspot.com/2015/10/new-karbonn-titanium-hexa-by.html o you to bookmark and you can go back if you need :), I hope the article this can be useful for you all.
0 Response to "New Karbonn Titanium Hexa By Michaelsample2"
Post a Comment