you're looking for: New Karbonn Titanium Machch By Michaelsample2
complete information: New Karbonn Titanium Machch By Michaelsample2
Artikel 10000-15000, Artikel 1GB RAM, Artikel 5" Display, Artikel Karbonn,
New Karbonn Titanium Machch By Michaelsample2
| Price | BDT. 14858 TK |
| Model | Karbonn Titanium Machch |
| Display | 5 Inches |
| Display Resolution | 720 x 1280 pixels |
| SIM | Dual SIM (Dual Stand-by) |
| Android Version | 4.4.4 KitKat |
| Processor | Octa-core Cortex-A7 1.4 GHz |
| RAM | 1GB |
| ROM | 8 GB |
| Camera | Front: 2MP Back: 8MP |
| Memory Card Slot | Up to 32 GB |
| GPS/GPRS | Yes |
| FM Radio | Yes |
| Bluetooth/Wi-Fi | Yes |
| Available Colour | yes |
| Body Dimensions | ------------- |
| Battery | Removabley 2000 mAh |
| Update date | 2015 |
Articles New Karbonn Titanium Machch By Michaelsample2 we have presented
That's all the information about the New Karbonn Titanium Machch By Michaelsample2, hopefully can provide benefits to all of you in finding information latest gadgets, how to care for gadgets, tips and tricks mobile phone.
Thank you for reading the article New Karbonn Titanium Machch By Michaelsample2 and its url of this article is https://gamzeozgesaroglu.blogspot.com/2015/10/new-karbonn-titanium-machch-by.html o you to bookmark and you can go back if you need :), I hope the article this can be useful for you all.
0 Response to "New Karbonn Titanium Machch By Michaelsample2"
Post a Comment