you're looking for: New Karbonn Titanium S19 By Michaelsample2
complete information: New Karbonn Titanium S19 By Michaelsample2
Artikel 10000-15000, Artikel 1GB RAM, Artikel 5" Display, Artikel Karbonn,
New Karbonn Titanium S19 By Michaelsample2
| Price | BDT. 10071 TK |
| Model | Karbonn Titanium S19 |
| Display | 5.0 inches |
| Display Resolution | 720 x 1280 pixels |
| SIM | Dual SIM |
| Android Version | v4.4.2 (KitKat) |
| Processor | Quad-core 1.3 GHz |
| RAM | 1 GB |
| ROM | 8 GB |
| Camera | Front: 5MP Back: 13MP |
| Memory Card Slot | Up to 32 GB |
| GPS/GPRS | Yes |
| FM Radio | Yes |
| Bluetooth/Wi-Fi | Yes |
| Available Colour | yes |
| Body Dimensions | ---- |
| Battery | Li-Ion 2000 mAh battery |
| Update date | 2015 |
Articles New Karbonn Titanium S19 By Michaelsample2 we have presented
That's all the information about the New Karbonn Titanium S19 By Michaelsample2, hopefully can provide benefits to all of you in finding information latest gadgets, how to care for gadgets, tips and tricks mobile phone.
Thank you for reading the article New Karbonn Titanium S19 By Michaelsample2 and its url of this article is https://gamzeozgesaroglu.blogspot.com/2015/10/new-karbonn-titanium-s19-by.html o you to bookmark and you can go back if you need :), I hope the article this can be useful for you all.
0 Response to "New Karbonn Titanium S19 By Michaelsample2"
Post a Comment