you're looking for: New LG G Vista 2 By Michaelsample2
complete information: New LG G Vista 2 By Michaelsample2
Artikel 20000-30000, Artikel 2GB RAM, Artikel 5.7''Display, Artikel LG,
New LG G Vista 2 By Michaelsample2

| Price | BDT. 20,000 TK |
| Model | LG G Vista 2 |
| Display | 5.7 Inches |
| Display Resolution | 1920 x 1080 pixels |
| SIM | dUal sim |
| Android Version | Android OS, v5.1 LollyPop |
| Processor | Quad core 1.5 GHz Cortex A53 and Quad core 1.0 GHz Cortex A53 Processor and Adreno 305 GPU |
| RAM | 2GB |
| ROM | 16GB |
| Camera | Front: 5 MP Back: 13 MP |
| Memory Card Slot | Up to 32 GB |
| GPS/GPRS | Yes |
| FM Radio | Yes |
| Bluetooth/Wi-Fi | Yes |
| Available Colour | yes |
| Body Dimensions | -------- |
| Battery | Li-ion 3040 mAh battery |
| Update date | 2015 |
Articles New LG G Vista 2 By Michaelsample2 we have presented
That's all the information about the New LG G Vista 2 By Michaelsample2, hopefully can provide benefits to all of you in finding information latest gadgets, how to care for gadgets, tips and tricks mobile phone.
Thank you for reading the article New LG G Vista 2 By Michaelsample2 and its url of this article is https://gamzeozgesaroglu.blogspot.com/2015/10/new-lg-g-vista-2-by-michaelsample2.html o you to bookmark and you can go back if you need :), I hope the article this can be useful for you all.
0 Response to "New LG G Vista 2 By Michaelsample2"
Post a Comment