you're looking for: New WM21 A319 By Michaelsample2
complete information: New WM21 A319 By Michaelsample2
Artikel 4.5" Display, Artikel 512 RAM, Artikel WM21,
New WM21 A319 By Michaelsample2

| Price | upcoming |
| Model | WM21 A319 |
| Display | 4.5 Inches |
| Display Resolution | 854 x 480 pixels |
| SIM | Dual SIM |
| Android Version | 4.2.2 Jellybean |
| Processor | MTK6572W, Cortex A7 dual core, 1.2GHz |
| RAM | 512MB |
| ROM | 4GB |
| Camera | Front: 2MP Back: 5 MP |
| Memory Card Slot | Up to 32 GB |
| GPS/GPRS | Yes |
| FM Radio | Yes |
| Bluetooth/Wi-Fi | Yes |
| Available Colour | yes |
| Body Dimensions | 135 x 65 x 8mm |
| Battery | 1800mAh |
| Update date | 2015 |
Articles New WM21 A319 By Michaelsample2 we have presented
That's all the information about the New WM21 A319 By Michaelsample2, hopefully can provide benefits to all of you in finding information latest gadgets, how to care for gadgets, tips and tricks mobile phone.
Thank you for reading the article New WM21 A319 By Michaelsample2 and its url of this article is https://gamzeozgesaroglu.blogspot.com/2015/10/new-wm21-a319-by-michaelsample2.html o you to bookmark and you can go back if you need :), I hope the article this can be useful for you all.
0 Response to "New WM21 A319 By Michaelsample2"
Post a Comment