you're looking for: New Aamra aPhone By Michaelsample2
complete information: New Aamra aPhone By Michaelsample2
Artikel 10000-15000, Artikel 2GB RAM, Artikel 5.5" Display, Artikel Aamra,
New Aamra aPhone By Michaelsample2
| Price | BDT. 13800 TK |
| Model | Aamra aPhone |
| Display | 5.5 inchi |
| Display Resolution | 1280 X 720 Pixels |
| SIM | Dual Sim |
| Android Version | 4.4.2 Kitkat |
| Processor | 1.4 GHz Octa Core |
| RAM | 2 GB |
| ROM | 16 GB |
| Camera | Front: 2 MP Back: 13 MP |
| Memory Card Slot | Up to 32 GB |
| GPS/GPRS | Yes |
| FM Radio | Yes |
| Bluetooth/Wi-Fi | Yes |
| Available Colour | yes |
| Body Dimensions | 155 X 78.2 X 8.6 mm |
| Battery | Li-ion 1900 mAh |
| Update date | 2015 |
Articles New Aamra aPhone By Michaelsample2 we have presented
That's all the information about the New Aamra aPhone By Michaelsample2, hopefully can provide benefits to all of you in finding information latest gadgets, how to care for gadgets, tips and tricks mobile phone.
Thank you for reading the article New Aamra aPhone By Michaelsample2 and its url of this article is https://gamzeozgesaroglu.blogspot.com/2015/10/new-aamra-aphone-by-michaelsample2.html o you to bookmark and you can go back if you need :), I hope the article this can be useful for you all.
0 Response to "New Aamra aPhone By Michaelsample2"
Post a Comment