you're looking for: New XOLO Black X1 By Michaelsample2
complete information: New XOLO Black X1 By Michaelsample2
Artikel 10000-15000, Artikel 3GB RAM, Artikel 5" Display, Artikel Xolo,
New XOLO Black X1 By Michaelsample2
| Price | BDT. 12,000 TK |
| Model | XOLO Black X1 |
| Display | 5 Inches |
| Display Resolution | 1920 x 1280 pixels |
| SIM | Micro SIM Dual Slot |
| Android Version | Android OS, v5.1 (LollyPop) |
| Processor | Octa-core 1.3 GHz Cortex-A53 |
| RAM | 3GB |
| ROM | 32GB |
| Camera | Front: 5MP Back: 13MP |
| Memory Card Slot | Up to 32 GB |
| GPS/GPRS | Yes |
| FM Radio | Yes |
| Bluetooth/Wi-Fi | Yes |
| Available Colour | yes |
| Body Dimensions | 144.6 mm hight 72mm widh and 7.6mm thikness |
| Battery | Li-ion 2400 mAh battery |
| Update date | 2015 |
Articles New XOLO Black X1 By Michaelsample2 we have presented
That's all the information about the New XOLO Black X1 By Michaelsample2, hopefully can provide benefits to all of you in finding information latest gadgets, how to care for gadgets, tips and tricks mobile phone.
Thank you for reading the article New XOLO Black X1 By Michaelsample2 and its url of this article is https://gamzeozgesaroglu.blogspot.com/2015/10/new-xolo-black-x1-by-michaelsample2.html o you to bookmark and you can go back if you need :), I hope the article this can be useful for you all.
0 Response to "New XOLO Black X1 By Michaelsample2"
Post a Comment